Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
