Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Joined
pl: Dołączył

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
