Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Contacts
ru: Контакты

en: Desc
ru: По убыванию

en: Members
ru: Участники

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Group members
ru: Участники группы

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Joined
ru: Регистрация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
