Group Members Extra (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Joined
sk: Členom od

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
