Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Group
bg: Група

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси

en: Joined
bg: Регистриран
