Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Yes
ca: Sí

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Contacts
ca: Contactes

en: Members
ca: Membres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Group members
ca: Membres del grup

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Joined
ca: Afegit

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
