Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Members
fi: Jäsenet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Group members
fi: Ryhmien jäsenyydet

en: Apply
fi: Käytä

en: Joined
fi: Liittyi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
