Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Group
fil: Grupo

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
