Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Members
ja: メンバー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Group members
ja: グループメンバー

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Joined
ja: 登録日

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: No members available.
ja: メンバーはいません。

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
ja: {{ arguments.gid|placeholder }} のメンバー
