Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Group
mr: समुह

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
