Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
