Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Group
uk: Група

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Contacts
uk: Контакти

en: Desc
uk: Спад

en: Members
uk: Учасники

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Group members
uk: Учасники групи

en: All members
uk: Всі учасники

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Joined
uk: Зареєстрований

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
