Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
