Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Contacts
el: Επαφές

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Joined
el: Ημ. Εγγραφής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
