Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Members
hi: सदस्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Joined
hi: में शामिल हुए

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
