Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Group members
lv: Grupas biedri

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
