Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Joined
cs: Připojen

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
