Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Tómstilla

en: User
is: Brúkari

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða
