Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Members
gl: Membros

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Group members
gl: Membros do grupo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
