Group Members Extra (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Group members
hu: Csoport tagjai

en: All members
hu: Minden tag

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: No members available.
hu: Nincsenek rendelkezésre álló tagok.

en: Member account
hu: Tagi fiók

en: {{ arguments.gid|placeholder }} members
hu: {{ arguments.gid|placeholder }} tag
