Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Joined
jv: Nggabung

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
