Group Members Extra (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe
