Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Group
ar: المجموعة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Group notifications
ar: تنويهات المجموعة

en: Notifications
ar: الإشعارات
