Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Group
bs: Grupa

en: Subject
bs: Naslov

en: Group notifications
bs: Obavijesti grupe

en: Notifications
bs: Obavijesti
