Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Group
da: Gruppe

en: Subject
da: Emne

en: Group notifications
da: Gruppenotifikationer

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Emails
da: E-mails
