Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Subject
et: Teema

en: Notifications
et: Teated

en: Emails
et: E-kirjad
