Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Subject
fi: Aihe

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Emails
fi: Sähköpostit
