Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Subject
he: נושא

en: Group notifications
he: עידכונים לקבוצה זו

en: Notifications
he: הודעות

en: Emails
he: אימיילים
