Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Group
ja: グループ

en: Subject
ja: 件名

en: Group notifications
ja: グループの通知

en: Notifications
ja: 通知

en: Emails
ja: メールアドレス
