Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Subject
lv: Temats

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Emails
lv: E-pasti
