Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Group
pl: Grupa

en: Subject
pl: Tytuł

en: Group notifications
pl: Powiadomienia dla grupy

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Emails
pl: E-maile
