Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Group
sv: Grupp

en: Subject
sv: Ämne

en: Group notifications
sv: Gruppmeddelanden

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Emails
sv: E-post
