Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Group notifications
ta: குழும அறிவிப்புகள்

en: Emails
ta: மின்னஞ்சல்கள்
