Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Group
tr: Grup

en: Subject
tr: Konu

en: Group notifications
tr: Grup bildirimleri

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Emails
tr: E-postalar
