Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Subject
uk: Тема

en: Group notifications
uk: Сповіщення груп

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти
