Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Group
pt: Grupo

en: Subject
pt: Assunto

en: Group notifications
pt: Notificações do grupo

en: Notifications
pt: Notificações

en: Emails
pt: E-mails
