Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Group notifications
ca: Notificacions del grup

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Emails
ca: Correus electrònics
