Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Group
es: Grupo

en: Subject
es: Asunto

en: Group notifications
es: Notificaciones de grupo

en: Notifications
es: Avisos

en: Emails
es: Correos electrónicos
