Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Group
eu: Taldea

en: Subject
eu: Gaia

en: Group notifications
eu: Taldearen jakinarazpenak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak
