Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Group
fa: گروه

en: Subject
fa: موضوع

en: Group notifications
fa: اطلاع رسانی گروه

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها
