Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Group
fr: Groupe

en: Subject
fr: Objet

en: Group notifications
fr: Notifications du groupe

en: Emails
fr: Courriels
