Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Group
gl: Grupo

en: Subject
gl: Asunto

en: Group notifications
gl: Notificacións do grupo

en: Emails
gl: Correos electrónicos
