Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Group
hu: Csoport

en: Subject
hu: Tárgy

en: Group notifications
hu: Csoport értesítések

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Emails
hu: E-mailek
