Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Body
id: Isi

en: Group
id: Grup

en: Subject
id: Judul

en: Group notifications
id: Pemberitahuan grup

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Emails
id: Surel
