Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Group
it: Gruppo

en: Subject
it: Oggetto

en: Notifications
it: Notifiche

en: Emails
it: E-mail
