Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು
