Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Subject
lt: Tema

en: Group notifications
lt: Grupės parnešimai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Emails
lt: El. pašto laiškai
