Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Group notifications
nl: Groepsmeldingen

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Emails
nl: E-mails
