Group Notifications (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Subject
ru: Тема

en: Group notifications
ru: Уведомления группы

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Emails
ru: Адреса электронной почты
