Group Notifications (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Body
sk: Text

en: Group
sk: Skupina

en: Subject
sk: Predmet

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Emails
sk: E-maily
